AKTUÁLNĚ

POZOR! Očkujeme proti sezónní chřipce, pneumokokům a klíšťové meningoencefalitidě.

DOVOLENÁ!

Dne 11.1.2023 (středa), 20.1.(pátek), - ordinace uzavřena, akutní případy ošetří MUDr. Vladimíra Vacková, Dvořákova 46, Zlatý Vrch, telefon:354 435 186

Ve dnech 26. - 27.1.2023 (čtvrtek a pátek (školení). Akutní případy ošetří MUDr. David Pupala. Pozor, ve čtvrtek ordinuje pouze ve Skalné - Za Školou 568. Telefon: 354 594 966. V pátek lékař ordinuje v Chebu - Májová 19 - v přízemí polikliniky.

Zastupující lékaři neprovádí výpisy z dokumentace ani jiná potvrzení, např. řidičský průkaz aj.

Jak postupovat před návštěvou ordinace

Pozor, změna, náhle vzniklé potíže ( o víkendu, v noci) ošetřím bez objednání od 7:15 - 8:00

Pokud potíže nevznikly náhle, tak se prosím objednejte. Objednaní pacienti budou mít přednost. Během ordinační doby je puštěný záznamník (záznamník zapínáme až v 8:00), na který namluvíte svůj vzkaz: co potřebujete (objednat, napsat léky apod.). Léky Vám nejpozději do druhého dne pošleme na e-recept.

Pokud potřebujete objednat, sestřička Vám zavolá zpět(většinou do 1 hodiny) a domluví s Vámi podrobnosti. V případě potíží náhle vzniklých se dostavte daný den na osmou hodinu ráno - vezmeme Vás mezi neobjednanými, ale musíte počítat, že můžete čekat i delší dobu. Snažte se proto vždy spíše domluvit předem.

Pokud je záznamník přetížený, můžete využít email: beerovi.cheb@centrum.cz. Výpisy pro závodního lékaře vyřizujeme do 10 pracovních dnů. Na jiné prohlídky jako na: řidičský průkaz, zbrojní průkaz apod. se rovněž objednávejte s předstihem.

Žádám důchodce, kteří vědí, že potřebují jednou z dva roky prohlídku na řidičský průkaz, aby se ozvali 1-2 měsíce dopředu a nahlásili, do kdy jim potvrzení platí, podle toho pak určíme termín prohlídky.

Děkuji za pochopení
MUDr. Beerová Daniela