AKTUÁLNĚ

Ve dnech 17.12.- 24.12.2021 - dovolená. Akutní případy ošetří MUDr. Velebová Marta - ordinace Cheb, Valdštejnova 20. 8-12 hod. Telefoní číslo: 354 437 956.

!Pozor ve dnech 27.12 - 31.12.2021 ordinace otevřená, ale zastupuji další dva obvody (MUDr. Vackovou a MUDr. Velebovou). Vyřizovat budeme akutně nemocné. Odpolední ordinace 27.12 - v pondělí odpadá.

Stále očkujeme proti sezónní chřipce, pneumokokům a klíšťové meningoencefalitidě.

Zvažuji, že budu očkovat proti covid. Žádám zájemce, aby se hlásili u sestřičky, případně zaslali e-mail, abych mohla objednat dostatečné množství. Budu očkovat vakcínou Comirnaty = Pfizer/BioNTech.

Jak postupovat před návštěvou ordinace

Před návštěvou ordinace se prosím objednejte. Během ordinační doby je puštěný záznamník, na který namluvíte svůj vzkaz: co potřebujete (objednat, napsat léky apod.). Léky Vám nejpozději do druhého dne pošleme na e-recept.

Pokud potřebujete objednat, sestřička Vám zavolá zpět(většinou do 1 hodiny) a domluví s Vámi podrobnosti. V případě potíží náhle vzniklých se dostavte daný den na osmou hodinu ráno - vezmeme Vás mezi neobjednanými, ale musíte počítat, že můžete čekat i delší dobu. Snažte se proto vždy spíše domluvit předem.

Pokud je záznamník přetížený, můžete využít email: beerovi.cheb@centrum.cz. Výpisy pro závodního lékaře vyřizujeme do 10 pracovních dnů. Na jiné prohlídky jako na: řidičský průkaz, zbrojní průkaz apod. se rovněž objednávejte s předstihem.

Žádám důchodce, kteří vědí, že potřebují jednou z dva roky prohlídku na řidičský průkaz, aby se ozvali 1-2 měsíce dopředu a nahlásili, do kdy jim potvrzení platí, podle toho pak určíme termín prohlídky.

Děkuji za pochopení
MUDr. Beerová Daniela