AKTUÁLNĚ

Ordinace uzavřena!!!

Pozor! Dne 27.4.2022 ordinace uzavřena.

Zástup MUDr. Marta Velebová ordinace ve Valdštejnově ulici 20, Cheb (stará poliklinika). K paní doktorce se objednávejte na telefonním čísle 354 437 956.

Očkujeme proti, pneumokokům a klíšťové meningoencefalitidě.

Očkuji proti covid. Žádám zájemce, aby se hlásili u sestřičky, případně zaslali e-mail, abych mohla objednat dostatečné množství. Očkuji vakcínou Comirnaty = Pfizer/BioNTech.

Jak postupovat před návštěvou ordinace

Před návštěvou ordinace se prosím objednejte. Během ordinační doby je puštěný záznamník, na který namluvíte svůj vzkaz: co potřebujete (objednat, napsat léky apod.). Léky Vám nejpozději do druhého dne pošleme na e-recept.

Pokud potřebujete objednat, sestřička Vám zavolá zpět(většinou do 1 hodiny) a domluví s Vámi podrobnosti. V případě potíží náhle vzniklých se dostavte daný den na osmou hodinu ráno - vezmeme Vás mezi neobjednanými, ale musíte počítat, že můžete čekat i delší dobu. Snažte se proto vždy spíše domluvit předem.

Pokud je záznamník přetížený, můžete využít email: beerovi.cheb@centrum.cz. Výpisy pro závodního lékaře vyřizujeme do 10 pracovních dnů. Na jiné prohlídky jako na: řidičský průkaz, zbrojní průkaz apod. se rovněž objednávejte s předstihem.

Žádám důchodce, kteří vědí, že potřebují jednou z dva roky prohlídku na řidičský průkaz, aby se ozvali 1-2 měsíce dopředu a nahlásili, do kdy jim potvrzení platí, podle toho pak určíme termín prohlídky.

Děkuji za pochopení
MUDr. Beerová Daniela