AKTUÁLNĚ

Pozor! očkujeme proti chřipce

POZOR! Očkujeme proti pneumokokům a klíšťové meningoencefalitidě.

Ve dnech 12.7(od pátku včetně) - 19.7.2024; 26.8 - 30.8.2024; 16.9 - 20.9.2024 je ordinace uzavřena

Akutní případy v době mé nepřítomnosti ošetří MUDr. Velebová Marta, ordinace ve Valdšstejnově ulici 20, tel. číslo: 354 437 956

Výpisy z dokumentace, prohlídky a jiné administrativní úkony po mém návratu z dovolené.

Jak postupovat před návštěvou ordinace

Pozor, změna, náhle vzniklé potíže ( o víkendu, v noci) ošetřím bez objednání od 7:15 - 8:00

Pokud potíže nevznikly náhle, tak se prosím objednejte. Objednaní pacienti budou mít přednost. Během ordinační doby je puštěný záznamník (záznamník zapínáme až v 8:00), na který namluvíte svůj vzkaz: co potřebujete (objednat, napsat léky apod.). Léky Vám nejpozději do druhého dne pošleme na e-recept.

Pokud potřebujete objednat, sestřička Vám zavolá zpět(většinou do 1 hodiny) a domluví s Vámi podrobnosti. V případě potíží náhle vzniklých se dostavte daný den na osmou hodinu ráno - vezmeme Vás mezi neobjednanými, ale musíte počítat, že můžete čekat i delší dobu. Snažte se proto vždy spíše domluvit předem.

Pokud je záznamník přetížený, můžete využít email: beerovi.cheb@centrum.cz. Výpisy pro závodního lékaře vyřizujeme do 10 pracovních dnů. Na jiné prohlídky jako na: řidičský průkaz, zbrojní průkaz apod. se rovněž objednávejte s předstihem.

Žádám důchodce, kteří vědí, že potřebují jednou z dva roky prohlídku na řidičský průkaz, aby se ozvali 1-2 měsíce dopředu a nahlásili, do kdy jim potvrzení platí, podle toho pak určíme termín prohlídky.

Děkuji za pochopení
MUDr. Beerová Daniela